Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Ookami-san, celým názvem v japonštině オオカミさんと七人の仲間たち, mne nenadchlo. Příběh byl tak otřepaný, že více to snad již nejde, fanservice také za moc nestál a prostředí bylo také dosti otřepané - školní klub.

Hlavní hrdinka Ryouko
Hlavní hrdinka Ryouko

 

Jak jsem již napsal, příběh se odehrává v prostředí školního klubu, tento klub však není zcela obyčejný a to nepočítám ani jeho tajnou základnu pod školou, splňuje žádosti "klientů" a ti to později splatí tak, že splní některou z žádostí klubu. Ryouko je hezká dívka, jenž má dlouhé vlasy a je dobrá v boxu (??), bohužel se však uzavřela před většinou okolního světa a tváří se tvrdě a nezlomně. Morino Ryoushi se do Ryouko zakouká, mno spíš zamiluje a rozhodne se ji sledovat. Když se konečně odhodlá, přes svou nemoc, vyznat lásku Ryouko je okamžitě odmítnut. Druhý den se však stává členem klubu, jehož členkou je i Ryouko.

Nepříjemná minulost hlavní hrdinky postupně vyplouvá na povrch a je neustále terčem únosů, ze kterých ji zachraňuje právě Ryoushi. Ryoushi vystupuje jako pěkný slaboch - neumí bojovat a bojí se pohledu lidí - pokud je však Ryouko v nebezpečí změní se jeho povaha na obětavého a silného muže.

Samozřejmě, že postupně se do něj zamiluje i Ryouko, jaká by to však byla tsundere, kdyby to na sobě dala nějak znát. Bohužel se nedočkáte ani polibku, anime totiž končí tak, že nekončí - jedná se tedy o otevřený konec. Také mne celou dobu iritoval vypravěč, jenž měl zřejmě dodávat anime na vtipnosti, ale jen překrýval dialogy.

Vizuální stránka mne uspokojila, nějaké výrazné kvality zpracování zvuku jsem si nevšiml, příběh mne ovšem vůbec nezaujal. Čas, který vám tato série sebere, se dá strávit i lépe. Dvanáct dílů ovšem není nic hrozného, takže to nechám na vás.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *