Jak se správně učit?

Dnes se společně podíváme jak se správně učit a jak dosáhnout co nejlepších výsledků ve studiu. Samozřejmě si dělám srandu, žádnou takovou metodiku neznám a kdybych ji znal, tak bych ji určitě nešířil světem, ale zneužil ji jen a jen pro své blaho.

Představím vám však jak se učím nyní. Nejlépe to snad vystihne obrázek.

Jak se správně učit (Otaku verze)* Všiml jsem si pár menších gramatických chyb, tak je prosím ignorujte, nechce se mi to předělávat.

Tak a teď bychom si ten obrázek mohli popsat i pro ty co to nepochopili. V prvním kroku své cesty za znalostmi si probuďte počítač, poté se podívejte jaká nová anime vyšla. Pokud nějaké nové anime vyšlo, rozhodně se na něj podívejte a zkontrolujte zda nevyšlo i nějaké jiné. Pokud žádné nové anime nevyšlo, zkontrolujte zda vám neuteklo nějaké zajímavé přeložené anime, pokud ano rozhodně musíte vidět celou sérii! Poté se podívejte, zda vám neuteklo ještě nějaké jiné. Zkontrolujte čas, pokud je již táno a musíte na zkoušku tak na ni jděte. Není-li tomu tak tak si konečně otevřete poznámky z přednášek a „slajdy“ a pořádně si je zapamatujte.

Tento postup je léty ověřen a víceméně funkční. Jen lidé co se naučí vůbec, nebo nechodí do školy budou mít více zhlédnutých dílů!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *