Soustředit se… a nepruď

Tak jsem nedávno nedal jednu zkoušku na kterou jsem se zrovna moc nepřipravoval. Za pár dní ji mam znovu a opět jsem se na to ještě nepodíval. Chtělo by to soustředit se na cíl. Ale jak? Mno? Jak? To nevím. Zatím jsem se nejdál dostal k tomu, že jsem si rozsvítil lampičku a sedl si ke stolu. Nebojte, hned jsem vstal a šel dělat něco jiného.

Pevně věřím, že alespoň část z vás má s učením také nějaký problém, možná je dost podobný. Ach, jak já to nemám rád, když je to takhle „vynucené“. A k čemu ta má neschopnost vedla? Po velmi dlouhé době jsem zrušil celý linuxový oddíl, který jsem používal jako hlavní, zformátoval celý zbytek disku jako NTFS a smazal jsem si všechna data. Hurá! Takže s dalšími věcmi jako běh, pokus o hru na kytaru a tak mi to zabralo celý den! Heh. Mno… to je přístup.

Takhle k večeru se objevila online má oblíbená oběť. Však to znáte. Milá, krásná dívka která není vůbec blbá, tedy taková u které nemáte šanci. Tak jo, co inteligentního jsem mohl asi tak provést? Samozřejmě jsem jí napsal. Vždy toho lituji hned poté co zmáčknu enter. Chudák dívka. Z její odpovědi jsem nabyl dojmu, že má buď málo času nebo na mě nemá náladu, tak jsem se omluvil a odmlčel. Někdy si to zkuste. Můžete si zkazit celý večer. Lepší mlčet, co?

Uvařil jsem si další konvičku čaje, který mi vlastně ani nechutná, je nějaký vyčichlý a vůbec takový divný, a uvelebil se na posteli. Na televizi jsem si pustil hudební klipy, jejichž obsah bych nenazval optimistickým, takže teď mám super náladu, která ve mě vysloveně evokuje potřebu se učit. Ano. Je to ironie!

Chjo. Mno co. Třeba jednou bude lépe i když bych tomu nevěřil.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *