O mně

Jsem Hefay, nebo alespoň si tak na internetu říkám. Baví mne mnoho věcí, ale žádné se nedokáži věnovat naplno a po delší dobu.

Mám velmi rád hudbu, knihy, filmy, anime, mangu a také dorama. Knihy si čtu nejraději ve vlaku spolu s poslechem nějaké příjemné hudby. Na film občas zajdu do kina s přáteli, ale raději si je vychutnávám sám a nerušen v pohodlí svého pokoje. Anime je takřka kapitola sama pro sebe, vzalo mi spoustu času, ale dalo mi mnoho podmětů k tvůrčí činnosti.

Spravuji snad všechny weby, které beží zde na ATAMI.cz. Občas je to nesnadné, jelikož jsem v podstatě líný člověk a práce je tu dost, ale vždy si najdu důvod proč něco vypustit. V současné době studuji nejmenovanou vysokou školu technického charakteru v Praze, která mne celkově baví, ale některé dílčí předměty mi vysloveně nejdou a nebaví mne. Mé zaměření na této škole je softwarové inženýrství, tomuto oboru bych se chtěl věnovat i po ukončení školy (ať již úspěšném či nikoli).

Využívám celou řadu sociálních sítí, nejčastěji jsem však k zastižení na TwitterFacebook či Google+. K srdci je mi nejblíže asi Google+, který spadá pod mou oblíbenou firmu, v těsném závěsu jej následuje Twitter a někde daleko vzadu pokulhává Facebook. Tento krátký text završím mou nejoblíbenější latinskou citací.

Ego sum, qui sum

Kontakt

Chcete-li mne nějakým způsobem kontaktovat můžete využít několika cest. Pro rychlou komunikaci doporučuji XMPP, ostatní věci pomocí e-mailu.

  • hefay@jabbim.com
  • hefay[zavinac]atami[tečka]cz
Share